RENAULT MEGANE

Renault Megane je vůz, který patří již po mnoho let ke stálicím v segmentu vozů nižší střední třídy. Nástupem nového modelu, který nezaostává za svými konkurenty, se zájem o tento atraktivní a léty prověřený automobil zájem ještě zvýšil. Na atraktivitě nového Renaultu Megane se jistě podílí i fakt, že je pohánět zcela novými, výkonnými a velmi úspornými motory. Ani v oblasti nových technologii, nezostal Renault za svými konkurenty. Za zmínku rozhodně stojí systém Start – Stop, který podtrhuje úspornost a důraz na ekologii. Na první pohled Vás u Meganu zaujmou přední led světlomety. Novinkou je i systém Visio, který za pomoci integrované přední kamery monitoruje pohyb vozu a případné nechtěné vybočení z jízdního pruhu signalizuje výrazným zvukovým i vizuelním efektem.

Renault Megane

Renault Megane

Jak již tomu bylo u předchozích generací vozů Renault Megane, je Megane nové generace v mnoha ohledech vůz převyšující svou výbavou a technologiemi běžnou kategorii své třídy. Ať již vzpomeneme systém Start Stop, nebo rekuperaci brzdové energie, nebo nabídku nového dieslového i benzínového motoru, má nový Renault Megan šanci opět se zařadit na přední příčky prodejnosti vozů nižší střední kategorie. Vozy Renault Megane jsou velmi oblíbené ve všech karosářských provedeních a naleznete je bohatě zastoupené v autobazarech, kde je i o starší modely vozu Renault Megane a Renault Megane Grandtour, neboli kombi stále velký zájem.

Mezi další prvky výbavy, kterou Megane zaujme, patří například Bi xenonové světlomety se směrovým nastavením. Systém natáčení světlometů u Renaultu Megane osvětluje směr jízdy do zatáčky, což činí jízdu ve tmě bezpečnější a komfortnější. Parkovací asistent u Meganu může být vybaven zadní kamerou, která usnadní parkování a zvýší uživatelský komfort tohoto vozu. Již tradiční výbavou vozů Renault je karta která slouží jako náhrada klíče u běžných vozidel. V současné době můžete mít svůj Megane vybavený bezdrátovou technologii, která umožní otevření a nastartování vozu bez nutnosti vyndávat kartu z kapsy. Jakmile se od vozu vzdálíte, dveře vozu se automaticky zamknou, což eliminuje možnost zapomenutí zamknutí vozu, čímž zvyšuje jeho bezpečnost. Ve výčtu prvků výbavy a výhod vozu Renault Megane by jsme mohli pokračovat, avšak nejvíce se o vozu dozvíte, když si u prodejců vozů Renault dohodnete prohlídku a domluvíte si nezávaznou projížďky vozem, která vám o tomto oblíbeném automobilu řekne daleko více.